Breathe Right Lavanta

Burun tıkanıklığını hafife almayın. Rahat nefes daha iyi bir uyku anlamına gelir. Burun tıkanıklığı ve horlama yüzünden uykusu sürekli kesilen kişiler bu durumdan ciddi şekilde etkilenebilir.Gece uykusu, gün boyunca konsantre olma kabiliyetimiz ve performansımız üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Yetişkinler evde ve işte yapacaklarına odaklanmaya ihtiyaç duyarken, çocuklar da okulda konsantre olmaya ihtiyaç duyar. Bu yüzden dünyada milyonlarca insan daha iyi uyumak için Breathe Right kullanıyor. Güvenli ve ilaç içermeyen Breathe Right burun bantları, burun hava kanallarını açarak burnunuzdan nefes almanıza yardımcı olur. Daha rahat nefes alacak, daha iyi uyuyacak ve daha iyi hissedeceksiniz. Geceleri yaşadığınız burun tıkanıklığı probleminin düzeninizi alt üst etmesine izin vermeyin. Breathe Right burun bantlarıyla hızlı bir şekilde rahatlayın.


Geceleri, burun kanalları daralır ve boğaz kasları gevşer böylece havanın burun kanallarından geçmesi zorlaşır. Breathe Right burun bantları esnektir. Breathe Right burnunuza takar takmaz etki eder ve bantı çıkarana kadar etkisini gösterir. Çünkü içindeki patentli “yaya benzeyen” şeritler burnunuzu yukarı doğru kaldırır, geniz yolunuzu açarak hava akışını arttırır ve nefes alıp vermenizi kolaylaştırır. Soğuk algınlığı, septum deviasyonu ve alerjilere bağlı gece burun tıkanıklığınızın giderilmesine yardımcı olur horlamanızı azaltabilir veya tümüyle ortadan kaldırabilir.


Etkili, ilaç içermeyen, kolay kullanılabilen Breathe Right Burun Bantları, şimdi de yeni Lavanta Kokusu seçeneği sunuyor. Lavantanın sakinleştirici kokusu sizi rahatlatırken, Breathe Right horlamayı azaltır, soğuk algınlığı ve alerjilere bağlı burun tıkanıklığını hafifletir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim :)