Essence XXXL Longlasting Matt Effect Lipgloss - Uzun Süre Kalıcı Mat Ruj ( Soft Nude - 06)

Essence ürünlerini çok sevdiğimi daha ne kadar söyleyeceğim bilmiyorum :) Sevdiğim bir diğer ürünü de uzun süre kalıcı mat rujlarından Soft Nude isimli olanı. Öncelikle karamele benzeyen hoş bir kokuya sahip ve tatlı bir yapısı var. İnce, düz aplikatörü sayesinde kolayca uygulanıyor. Ürün için uzun süre kalıcı denilmiş ancak o kadar tatlı ki gün içinde dudaklarımı yalamaktan pek fazla kaldığını söyleyemeyeceğim :) 


Rengi en sevdiklerimden pembe alt tonlu nude. Yapısı oldukça kremsi ancak mat. Uyguladıktan sonra kadifemsi gibi bir görünümü oluyor. Ayrıca köpük gibi bir yapısı var. Tam olarak anlamlandıramıyorum ancak diğer mat rujlar gibi değil :) Dudağa uygulanışı çok kolay. 


Pastel'in uzun sire kalıcı rujları gibi anında kuruyup matlaşmıyor. Bu nedenle uygulama sırasında hata yapsam dahi anında düzeltebiliyorum. Mat rujlar genelde dudaklarda kurutma yapıyor. Ancak Essence'in bu mat ruju hiç kurutma yapmıyor. Aksine dudakları nemlendiriyor da. 


Rujun kolumda uygulanmış hali oldukça koyu duruyor. Ancak fotoğrafta da görüldüğü gibi aslında rengi oldukça açık ve pembe bir nude. Asıl rengi dudağımda ki duruşu. Bu tip renkleri çok severek kullanıyorum ve her makyaja yakıştırıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim :)